Červenec 2018

LM/DC Tour: Promoshoot

31. července 2018 v 13:09 | Terýý |  LMDC Tour

Další informace, které se ohledně LM/DC Tour objevily, byl naprosto dokonalý promoshoot ♥

Když jsem poprvé viděla fotky k tour, byla jsem nadšená, ale říkala jsem si, že to určitě "nevyleze" jako shoot. No a podívejme se, stačí sbírat kvalitní fotky a počkat si a přijde to :)

Lea na fotkách vystřídala hned několik outfitů a musím říct, že je to jeden z nejpovedenějších shootů Lei vůbec (dle mého názoru, samozřejmě :) ). Vypadá na fotkách opravdu báječně, spokojeně, uvolněně a hlavně šťastně :)

Vy se na fotky z promoshootu můžete podívat do galerie :) a držte si klobouky, za chvíli přijde doplnění fotek z koncertů ♥

Music Production » Concerts & Shows » 2018 | LMDC Tour » Promo Photos » Promoshoot [9x]


MAY 12 - Lea out with her mom in Los Angeles

31. července 2018 v 13:00 | Terýý |  Gallery Updates

12. května vyfotili paparazzi Leu s její maminkou Edith když spolu něco zařizovali/procházely se po Los Angeles. :) Lea byla oblečená jako v 90% na všech candids fotkách - tedy ve sportovním. :) moc jí to slušelo, ta bílá mikina s nápisem New York, Soho se mi moc líbí ♥ akorát teda můžu říct, že tu kšiltovku Lea mít nemusela :) dle mého názoru vypadá líp bez ní :) a co mi vždycky vyrazí dech je to, jak vypadá Lei maminka. V jejím věku, páni, klobouk dolů :)MAY 11 - Lea at a friend’s house

16. července 2018 v 16:34 | Terýý |  Gallery Updates

Další fotky jsou z 11. května kdy paparazzi vyfotili Leu jak přichází do domu svých přátel. Můžeme vidět, že Lea měla bílou mikinu s nějakým nápisem na prsou - který bohužel není možné přečíst, sportovní legíny, vyčesaný bobek a sluneční brýle. Zkrátka klasická Lea :) poslední dobou mi taky přijde, že Lea skoro na všech fotkách od paparazzi telefonuje, ta holka má ale napilno :)

Candids » 2018 » MAY 11 - Lea at a friend's house [9x]


LM/DC Tour - new dates annouced!

12. července 2018 v 4:35 | Terýý |  LMDC Tour

7. května byly oznámeny další termíny LM/DC Tour!

Díky obrovskému zájmu o společný koncert Lei a Darrena se ještě před začátkem samotné tour společně rozhodli, že přidají 5 dalších termínů. Konkrétně tyto:

JUNE 26 - Chicago Theatre - Chicago, IL
JUNE 27 - Peabody Opera House - St. Louis, MO
JUNE 29 - Cobb Energy Center - Atlanta, GA
JUNE 30 - DPAC - Durham, NC
JULY 01 - Ovens Auditorium - Charlotte, NC

Lea s Darrenem natočili oznamovací video, které je za mě hrozně povedené :))) je vidět, že si s tím dali tu práci, i když Lea byla v New Yorku a Darren v Los Angeles, tak to prostě dali dohromady, což se mi hrozně líbí :)

A my se tak můžeme těšit alespoň na víc fotek z tour! :)


MAY 05 - 29th Annual GLAAD Media Awards

12. července 2018 v 4:26 | Terýý |  Gallery Updates

Po delší odmlce jsem tu zpět a je na čase zas doplňovat :)

Mám tu pro vás fotky z 5. května (bože, dva měsíce zpět, to jsem ostuda!), kdy se Lea zúčastnila 29th Annual GLAAD Media Awards. Na tuto akci dělal Lee doprovod jeden z jejích nejlepších přátel a především stylista - Brad Goreski. ♥ miluju Leu a Brada, když spolu vyrazí na nějakou akci, vypadají totiž vždycky jako ze škatulky ♥ byla to také první akce, kde se Lea před oficiálními fotografy mohla "pochlubit" svým nádherným a obrovským zásnubním prstýnkem ♥ nebojte, v galerii najdete i vcelku hodně povedené a ostré detaily, kde si prsten můžete prohlídnout :) jelikož je akce už takhle "stará", nebudu se u ní extra rozepisovat co se týče šatů a podobných detailů, přejdeme rovnou k fotkám, kterých je požehnaně, ať můžu přidávat další věci, co mi chybí. A že jich je :) máte se na co těšit :)

Public Appearances » 2018 » MAY 05 - 29th Annual GLAAD Media Awards [241x]