Červen 2018

MAY 03 - Lea out in New York

30. června 2018 v 21:09 | Terýý |  Gallery Updates

Další fotky jsou hned z 3. května. Ke konci dubna/na začátku května byli fotografové na Leu opravdu připravení a pronásledovali ji skoro všude :D samozřejmě, velkou roli hrálo zasnoubení se Zandym, ale my fanoušci si samozřejmě nemůžeme stěžovat, že toho o Lee bylo opravdu požehnaně :) tentokrát vidíme Leu opět při pochůzkách po New Yorku. Lea opět telefonovala, v ruce držela kávu a tašku s nákupem/obědem? :) těžko říct :) měla ale o dost jiný outfit, než v posledních dnech. Vyšší černé boty, legíny, dlouhý svetr a trochu větší crossbody kabelku :) také měla parádní sluneční brýle, ale hlavně - ta čepice! ♥ nemám tenhle styl moc ráda, přijde mi, že sluší opravdu jen málo komu.. no a co si budem, mě se na Lee moc líbí ♥ ostatně jako asi všechno, co si ona obleče :D

Candids » 2018 » MAY 03 - Lea out in New York [13x]


MAY 02 - Watch What Happens Live!

30. června 2018 v 20:53 | Terýý |  TV Appearances

První veřejná "akce", nebo chcete-li spíš vystoupení Lei jako budoucí nevěsty na sebe nenechalo dlouho čekat. Proběhlo hned 2. května v pořadu 'Watch What Happens Live!', kde byla Lea hostem společně s Bethenny Frankel a samozřejmě nechyběl moderátor samotného pořadu - Andy Cohen. Lea do tohoto pořadu chodí vcelku pravidelně, troufám si říct, že minimálně jednou ročně hostem bývá :) a když náhodou není, tak je tam další rok klidně dvakrát :D O Lei vzhled, který je za mě naprosto božský - královská modrá jí neskutečně sedí! ♥ - se postarali její věrní kamarádé/stylisté. O vlasy se postarala jedna z Lei nejlepších kamarádek - Sarah Potempo. :) musím říct, že tenhle culík a beachwaves se mi hrozně líbí ♥ a makeup se postarala Meredith Baraf a šaty Lee nevybral nikdo jiný, než Brad Goreski ♥ za mě Lea vypadala opravdu skvěle a můžete si být jistí, že se tento outfit objeví v anketě (někdy :D). Fotek se objevilo vcelku dost, ale nejvíc se jich objevilo stejně na sociálních sítích. :) ty najdete v galerii samozřejmě všechny, zde je jen malá ukázka :) a poslední set fotek je z večera, kdy Lea z pořadu odcházela :) a na konci článku se můžete podívat na pár videí, která se objevila :)

TV Appearances » 2018 » MAY 02 - Watch What Happens Live! [15x]


Twitter & Instagram » 2018 [13x]







MAY 01 - Lea and Zandy in New York

30. června 2018 v 20:14 | Terýý |  Gallery Updates

A tady už vidíte první candids fotky Lei a Zandyho jako ZASNOUBENÝ PÁR ♥ ♥ ♥

Fotky pochází z 1. května (ano, chybí mi toho doplnit spooooustu, ale nebojte, mám teď hodně času a bude to za chvilku) a vidíme na nich Leu a Zandyho v New Yorku :) oba měli sice sluneční brýle, ale i tak si troufám tvrdit, že je na nich vidět, jak jsou šťastní :) na Lee vidíme pohodový basic outfit - černé tričko, džíny, hnědý kabát :) a teda moc se mi líbí i v kombinaci s těmi podpatky a kabelkou přes rameno :) zkrátka Lea vypadala jako vždy - božsky :) a hrozně se mi líbí i jak je oblečený Zandy. Má vcelku pohodový styl, který já na chlapech mám ráda. Džíny, košile a jdou :)

Candids » 2018 » MAY 01 - Lea and Zandy in New York [40x]


APRIL 26 - Lea out in New York

30. června 2018 v 19:49 | Terýý |  Gallery Updates

26. dubna vyfotili paparazzi Leu při pochůzkách v New Yorku. :) Lea vypadala naprosto báječně a hlavně měla skvělou náladu :) čehož si můžete všimnout například na fotce v úvodce :) Lea na spoustě fotek telefonuje a tak si dává mikrofon ze sluchátek blíž k ústům, aby jí bylo rozumět. Vždycky jsem si myslela, že to dělám jen já, ale hele - ono ne :D a dělají to i celebrity :D takže jsem v klidu :D Lea byla i krásně oblečená. Hrozně se mi na ní líbí ta kombinace černé/hnědé ♥

Candids » 2018 » APRIL 26 - Lea out in New York [18x]


APRIL 26 - On with Mario Lopez

18. června 2018 v 9:55 | Terýý
26. dubna byla Lea hostem u Maria Lopeze v jeho pořadu vysílaném v rádiu. Lea v tomto rozhovoru mluví o svém vystoupení v American Idol, o její posledlostí televizními shows a o jejím nadcházejícím turné s Darrenem Crissem.

Opět se Vám pokusím dodat překlad, ale nic neslibuju :)


Lea & Jonathan Groff rehearses with Stoneman Douglas students in ‘Spring Awakening’

18. června 2018 v 9:26 | Terýý |  Gallery Updates

Lea a její nejlepší přítel Jonatan Groff, kteří byli v původním obsazení 'Spring Awakening' na Broadwayi, nabídli pomoc s natudováním studentům Marjory Stoneman Douglase a dalším členům v Boca Black Blox jednoho úterního večera. Produkce byla v nácviku a měla premiéru 2. května 2018. :)




Lea Michele interviewed for American Idol 2018

18. června 2018 v 8:49 | Terýý |  Interviews
O pár článků zpět jste mohli vidět Leu, jak se účastnila pěvecké soutěže American Idol (obdoba naší Superstar). Lea si zazpívala rovnou se dvěmi soutěžícími a to písničky 'Defying Gravity' a také svou vlastní 'Run to You' ze svého alba 'Places'. No a Lea k této příležitosti poskytla pro American Idol i rozhovor, který si můžete pustit níže :) možná se zde časem objeví i jeho překlad, ale nechci nic slibovat :)