Duben 2018

APRIL 16 - American Idol (TOP 24 Celebrity Duets)

30. dubna 2018 v 11:17 | Terýý |  Gallery Updates

16. dubna se vysílal další díl ze známé americké show 'American Idol'. Pamatuju si to jako včera, když první řadu týhle show vyhrála Kelly Clarkson. Její písničky poslouchám dodnes, protože jí mám fakt ráda ♥ ale k Lee... letos se Lea a další zpěváci zúčastnili duelů mezi TOP 24 zpěváky. Zazpívala si rovnou se dvěmi soutěžícími a bylo to něco ♥ první soutěžící se kterou Lea zpívala se jmenuje Ada Vox a společně si zazpívaly písničku 'Defying Gravity'. A už jen reakce Lionela Richieho a Katy Perry mluví za vše. Holky tu písničku zazpívaly naprosto neskutečně a vy se na to můžete podívat tady:


Druhá interpretka, se kterou Lea zpívala se jmenuje Jurnee. S touto soutěžící si zazpívala písničku 'Run to You' od naší samotné Lei ♥ tuto písničku najdeme na Lei druhém albu 'Places' a z toho jsem měla obrovskou, ale obrovskou radost, že se Lei písnička dostala mezi soutěžící idolu a ještě si ho Jurnee střihla rovnou i s Leou. Na toto vystoupení se můžete podívat tady:


V obou dvou případech předvedla jak Lea, tak její 'kolegyně' z řad soutěžících, neskutečné výkony, které byly po zásluze odměněny velkým potleskem a uznáním od porotců :)

Taky se objevilo pár fotek, na ty už se můžete podívat v galerii :)APRIL 09 - The Ellen DeGeneres Show

29. dubna 2018 v 20:36 | Terýý |  TV Appearances

Po 8 denní odmlce vás zas zdravím :) měla jsem nakonec hrozně napilno tento týden. V úterý jsem byla na koncertě, o čemž jsem se dozvěděla až ráno, že tam půjdu a tak nestíhala nic. :D ve středu a ve čtvrtek jsem měla malého bráchu, protože nám odjel táta a tak jsem byla pojízdná aupairka :D a v práci ani nemluvím, kolik jsem toho měla celý týden. No a v pátek jsem si říkala, jak si dám parádní večer u blogu a doplňování galerie - no, tak jsem usnula v půl 8 večer a vstala v sobotu v půl 9 ráno :D a to jen proto, že měl brácha zápas, jinak bych spala ještě dýl :D pak to bylo šup šup a celé odpoledne/večer jsem byla na pražském Majálesu :) dneska jsem byla na dalších dvou fotbalových zápasech a teď už je konečně čas na blog a doplňování :) a že je co! :)

9. dubna přišlo oznámení o novém tour LMDC, na které vyráží Lea s Darrenem. A toto oznámení proběhlo také v televizní podobě a to u Ellen :) tuhle talk show mám z těch amerických asi nejradši, protože Ellen je opravdu skvělá a myslím si, že tolik kamarádů, co má mezi celebritami, právě díky své show a tomu, jaká je, je naprosto úžasné :)

Z této show se bohužel zatím objevila jen jedna fotka, kterou si ale i tak můžete prohlédnout v galerii :)

TV Appearances » 2018 » APRIL 09 - The Ellen DeGeneres Show [1x]


Dál si také můžete pustit video ze samotné show, které se mě osobně hrozně líbí :) obzvlášť to, jak Ellen Leu a Darrena představuje, to je boží ♥


LMDC Tour Announcement

21. dubna 2018 v 15:00 | Terýý |  LMDC Tour

9. dubna přišlo jedno velké oznámení, ze kterého jsem strašně nadšená! (a taky mě to konečně dokope dopřidat články z Lei koncertů z loňska :D)

LEA MICHELE a její kolega a především dobrý kamarád DARREN CRISS vyjíždějí na SPOLEČNÉ TURNÉ! ♥ ♥ ♥

Ano, čtete dobře. ♥ já když jsem si tuhle novinku přečetla, poskočila jsem na židli radostí! :) myslím si, že Lea a Darren mají neskutečně krásné hlasy a dohromady jim to opravdu ladí ♥

Zde si můžete přečíst oficiální oznámení o tour od Lei:

"Ahoj všichni! Od dob Glee jsem měla spoustu příležitostí spolupracovat s hereckými kolegy ze seriálu. V loňském roce mě Darren Criss pozval, abych s ním účinkovala na Elsie Festu, prvnímu festivalu v New Yorku, který oslavuje melodie ze scény, i obrazovky. Prožili jsme skvělé časy při naší spolupráci a vidět vás všechny, jak se k nám připojujete a zpíváte s námi naše oblíbené písně. Z tohoto důvodu se opět společně setkáváme a oznamujeme, že vyrážíme na společné turné po Severní Americe. Oba dva jsme od dob Glee hudebně vyrostli, vydali jsme svá vlastní alba, byli na Broadwayi a tak se těšíme na sdílení této práce s vámi, fanoušky. Těsíme se na vás na tour." ♥ ♥ ♥

Lea a Darren také rovnou zveřejnili data a místa, kde vystoupí. ♥ a zde si je můžete prohlédnout:

MAY 30 - The Ryman Auditorium - Nashville, TN
MAY 31 - Taft Theatre - Cincinnati, OH
JUN 02 - Benedum Center - Pittsburgh, PA
JUN 03 - Kennedy Center - Washington DC
JUN 05 - Murat Theatre - Indianapolis, IN
JUN 06 - Ohio Theatre - Columbus, OH
JUN 08 - State Theatre Center For The Arts - Easton, PA
JUN 09 - NJPAC - Newark, NJ
JUN 10 - Sony Centre - Toronto, ON

Já nevím, jak vy, ale já se neskutečně těším! ♥ ♥ ♥ Darrena jsem měla vždycky ráda, stejně jako zbytek hereckého obsazení v Glee, ale po tom, co zazpíval na živo (opravdu ta píseň nebyla předtočená, Darren jí prostě vystřihnul z fleku na natáčení samotného dílu) písničku Teenage Dream od Katy Perry v akustické verzi, kde sám hraje na klavír v díle 4x04 (The Break-Up), tak jsem jen dokázala koukat se slzama v očích a spadlou bradou. ♥ proto jsem neskutečně ráda, že spolu tihle dva vyráží na turné, kde mimo jiné zazpívají písničky z Glee, svých alb a různé covery. No já se už nemůžu dočkat! ♥


Candids from APRIL 08

21. dubna 2018 v 9:39 | Terýý |  Gallery Updates

Další fotky jsou z 8. dubna (panebože, ty dny tak utíkaj, vždyť před chvílí byl začátek dubna a já měla články připravený, že je dopřidám po pár dnech a teď? Už je zas duben skoro v háji :D). Tentokrát tu pro vás mám opět rovnou dva sety fotek z toho samého dne. První set je z Brentwood Country Martu, kde byla Lea se Zandym a svým tatínkem. Fotky jsou boží, můžeme na nich vidět Leu se Zandym, jak si dávají pusu ♥ a taky jak se Zandy objímá s Lei tatínkem, protože dle mých dedukcí se loučí (asi po obědě?) a ty fotky jsou nádherné. Je vidět, že Zandy má s Lei tatínkem krásný vztah a že je tak pro Leu tím nejlepším, kterého si mohla najít. :) druhý set fotek je se stejným složením - Lea, Zandy a Lei tatínek. Tentokrát je můžeme vidět, jak si vyrazili na hike v Los Angeles :) tyhle fotky z 'hiku' mi chybí, Lea na ně hodně chodila po smrti Coryho s kamarádkami a poté i s bývalým přítelem Matthewem. Snad začnou chodit i se Zandym a budeme mít těchto fotek víc. :) poslední dobou si zajde už jen občas s kamarádkami, nebo sama (to víme spíš díky instagramu). Musím říct, že na těch fotkách z hikingu vypadá skvěle Zandy. Hrozně mu sluší ta kšiltovka :)

Candids from APRIL 06

18. dubna 2018 v 14:01 | Terýý |  Gallery Updates

Já si říkala, jak už mám krásně vše dohnané, protože mi o Lee chybí přidat málo článků - ale hele, ono ta "novinka" je z 6. dubna? :D no tak nic, zas mi to nevyšlo :D 6. dubna měla Lea produktivní den. :) hned dvakrát ji nachytali paparazzi. Poprvé když odcházela z nákupu ve Whole Foods. Na fotkách můžete vidět, že Lea neměla úplně nejlepší náladu (soudím dle jejího výrazu), ale koupila si nádherné bílé tulipány, tak snad jí alespoň ty udělaly radost. :) díky tomu, že Lea před sebou tlačí nákupní košík úplně nevidíme její outfit, ale já vám prozradím, že je boží ♥ ta bílá mikča s nápisem New York, Soho je děsně pěkná, taková by se mi taky moc líbila :D druhé fotky jsou pořízené o něco později, kdy byla Lea viděna v ulicích Los Angeles se svým přítelem Zandym. Oba dva neměli nějaké nadšené výrazy, ale kdo by měl, kdyby je pořád někdo fotil, že jo. :D a na těchto fotkách už vidíme i zbytek Lei outfitu - boží džínové kraťasy a černé boty ♥ pohodlný outfit na jedničku (sama se oblékám dost podobně :D). Zajímalo by mě ale, na co má Zandy tu velkou zelenou mašli, co nese :D že by nějaký dáreček? :D

Candids » 2018 » APRIL 06 - Lea leaving Whole Foods [29x]
Poll of the month - APRIL 2018

15. dubna 2018 v 20:46 | Terýý |  Poll of the month
S mým návratem na blog musí samozřejmě přijít i nová anketa :)

Tentokrát jsem si pro vás vybrala dvě fotky z předávání hudebních cen z roku 2017, kterých se Lea zúčastnila :) nevybrala jsem klasické outfitové fotky, ale vybrala jsem fotky, na kterých Lea dělá svou klasickou pózu, kterou na červeném koberci dělá už roky :) a to je pohled přes její levé rameno. Myslím, že Lea si tohle rameno vybírá schválně - už jen proto, že na něm má své ikonické tetování - noty :)

Jsem zvědavá, jaká fotka tentokrát vyhraje :)

Photo n. 01: FEBRUARY 12 - 59th Annual Grammy Awards
Photo n. 02: MAY 21 - 2017 Billboard Music Awards


APRIL 05 - Lea at a spa in Los Angeles

15. dubna 2018 v 19:53 | Terýý |  Gallery Updates

5. dubna vyfotili paparazzi Leu jak opět přichází/odchází ze spa v Los Angeles. Lea si poslední dobou dost dopřává co se týče péče o sebe a svůj zevnějšek, ať už ve spa, nebo různými kosmetickými produkty, které můžeme vidět pravidelně při jejích tzv. wellness wednesday, který Lea dělá každou středu na instagramu (instastories). Tentokrát Lea zvolila opět klasickou kombinaci oblečení, ale musím říct, že teda ten černej dlouhej neforemnej divnej kabát si mohla odpustit :D ten na mě působí opravdu jako kus spíchnutýho hadru. Ale co, no, každej takovej kus v šatníku máme, co se lidem (občas i spoustě lidem) nelíbí, ale vy jste z něj naprosto nadšený :DLayout 06

14. dubna 2018 v 16:34 | Terýý |  Past Layouts

Claire* / spokojenost: 100% / doba: neurčeno / od: 3. 4. 2018 do ???

No a jak sami vidíte, proběhla "konečně" změna i na blogu co se layoutu týče :) v pořadí již šestý layout na tomto blogu a celkově čtvrtý od Claire* :) layout je sice opět znovu z fotek z roku 2016 pro Shape magazín, ale... zaprvé - Lea moc shooty nefotí a za druhé - je to pro mě nejhezčí Lei shoot vůbec :) tudíž mi na ty fotky v jiné kombinaci opravdu nevadí se dívat znovu a znovu :) Claire* tento layout vystihla naprosto dle mých představ. Chtěla jsem prostě něco jednoduchého, ne moc nápadného, co bude příjemné pro oči a bude se na něj dát zase dlouho koukat :) (layouty zpravidla skoro vůbec neměním :D) no a podívejte, co vzniklo - b o ž í dílo, zase ♥ miluju kombinaci té žluté, modré a šedivé. ♥ a jak se layout líbí vám? :)

Gallery Layout 01

14. dubna 2018 v 14:37 | Terýý |  Past Layouts
Claire* / spokojenost: 100% / doba: neurčeno / od: 3. 4. 2018 do: ???

No, co vám budu povídat... podívejte se na tu nádheru, co mám v galerii ♥

Tenhle krásný a především první layout v galerii je z dílny mé dvorní "stylistky" blogu a teď už i galerie - Claire*. A je naprosto nádherný, boží, dokonalý ♥ Claire* na něj použila fotky ze Summer TCA Press Tour z roku 2017, které jsou z loňského roku mé opravdu oblíbené. No a to co z nich Claire* vytvořila... no posuďte v galerii sami :) s layoutem jsem tedy maximálně spokojená, moc Claire* ještě jednou děkuji ( :-* ) a jsem zvědavá, až budem někdy vymýšlet druhý ;) ale nebojte, brzy to nebude :D

APRIL 01 - Lea arriving and leaving AYR clothing store in Los Angeles

14. dubna 2018 v 13:55 | Terýý |  Gallery Updates

Na apríla, tedy 1. dubna nachytali paparazzi Leu jak míří do nového obchodu AYR, který se otevřel ve Venice v Los Angeles. :) tento obchod, celým názvem All Year Round (AYR) se neotevřel v LA jen tak. Lei přítel Zandy je totiž jedním ze zakladatelů této značky :) Lea si tuto značku velmi oblíbila a vcelku často jí nosí a propaguje na svých sociálních sítích :) na fotkách můžeme vidět, jak Lea jde za Zandym do obchodu a jak se směje když už ho vidí? Jakou má radost? :) to je něco tak krásnýho :) proto vám všem doporučuju si fotky v albu prohlédnout :) Lea byla hrozně hezky oblečená, obzvlášť se mi líbí ten dlouhý pléd/svetřík, ten je ♥ musím říct, že za mě jsou tohle jedny z nejhezčích letošních candids :)