Únor 2018

JANUARY 07 - Lea hiking with Sarah Potempa in Los Angeles

12. února 2018 v 10:26 | Terýý |  Gallery Updates

Pokud je to možné, krásné pondělí všem :)

Už je to zas 10 dní, co jsem tu zveřejnila poslední článek. Jsem ostuda, já vím. Holt to ale jinak nejde, ale snad si teď už najdu víc času. :)

Tentokrát tu pro vás mám první fotky ze 7. ledna. :) schválně říkám první, protože se máte na co těšit u těch dalších. :) zde vidíte candids fotky, kdy fotografové "načapali" Leu s její dlouholetou kamarádkou a zároveň dvorní kadeřnicí - Sarah Potempo. ♥ holkám to jako vždy neskutečně slušelo. Můžete si na fotkách všimnout jedné docela vtipné věci - a to sice jak je Lea krásně opálená a Sarah je proti ní úplně bílá :D ale vůbec to nemyslím zle! Protože já jsem přesně jako Sarah - ale celoročně. Nesnáším totiž opalování, takže :D

Holky byly parádně sportovně oblečené. Lea byla klasicky v tmavém outfitu (aspoň ty boty měla světlý :D) a Sarah měla naprosto boží legíny ♥ dle fotek jak soukromých ze sociálních sítí, tak těchto od fotografů si troufám říct, že si to holky moc užily. :)


image host image host image host image host image host

JANUARY 03 - Lea arriving and leaving a spa in Santa Monica

2. února 2018 v 13:20 | Terýý |  Gallery Updates

První candids z roku 2018 se objevili hned 3. ledna. Vidíme na nic Leu vcelku dobře naladěnou a usměvavou jak přichází/odchází z lázní v Santa Monice. :) hrozně se mi líbí ta Lei mikča. Sice je obyčejná, ale má něco do sebe. Leu vidíme v klasickém sportovním outfitu - tudíž žádná novinka. :)


image host image host image host image host image host