Říjen 2017

SEPTEMBER 07 - Lea, Emma Roberts and Zandy Reich in Soho, New York

24. října 2017 v 11:08 | Terýý |  Gallery Updates

Po dlouhých skoro 6 týdnech vás opět zdravím!
Většina z vás už ani podle mě neví, kdo jsem, jak píšu a o kom píšu :D vcelku neplánovaně přišla pauza, která mi neskutečně prospěla. Začnu trošku popřádku :)
Před 6 týdny přiletěl kamarád z Austrálie domů po dvou letech. Přivítací večeře. O víkendu oslava kamarádových kristových lét (33) v jižních Čechách. Šup, další týden. Hokejová sezóna v plným proudu, dva - tři zápasy týdně. Šup, pátek 22. září - vdává se mi kamarádka. Hodně velká svatba. Přijdu domů v 6 ráno, nejsem opilá, ale - tančili jsme. Hodně. Takže jsem další dva dny prosila rodiče, ať mi zaříděj nový nohy, protože ty moje ještě hopsaly na parketu za zvuků písničky Dancing Queen od Abby (vcelku tématické, že?). Další pracovní týden - děsná honička. Chodím domů z práce v 7 večer, nevím, co dřív, takže jen chodím do práce a spím. První říjnový týden - poslední týden s kamarádem z Austrálie. Neexistuje lepší nápad, než si v úterý zajít na pivo. A panáky. Spoustu piva a panáků. Ve středu v práci trpím a tvrdím, že už nikdy nebudu pít. Šup, je tu pátek - rozlučková párty. Zase si hraju na Dancing Queen, tentokrát za zvuků ostřejší hudby (rozuměj techno a dál), hopsám do půl 7 do rána, tentokrát se i opiju, protože to víno bylo prostě dobrý! Je sobota, nemůžu spát, necejtim nohy, mám kocovinu. Jedu na hokej. V neděli už zase vypadám docela jako člověk, jdu na fotbal, loučení s kamarádem, slzy. Druhý říjnový týden - mám narozeniny a svátek. V práci nevim, co dřív. Nestíhám nic. V pátek jdu na večeři s holkama. Přežírám se jako prase, jedu domů a spím krásných 13 hodin v kuse. O víkendu objíždím rodinu, aby mi všichni mohli popřát (to, že mi stačí, že mi zavolali je nezajímá). V neděli rodinnej oběd, protože ještě bratránek má v pondělí narozeniny. Šup - další týden. Připravuju si úvodky a už fakt chci dodělat ten blog! Jasně - v práci sedím snad i přes noc, spím minimálně, nic nestíhám, odpočívám jenom tři hodiny na hokeji.
Takže asi takhle vypadalo těch mých šest týdnu - nějakým způsobem jsem si odpočinula, nějakým způsobem se vyčerpala na deset let dopředu, ale potřebovala jsem to.

Teď už jsem zas zpět v plné zbroji a jdeme doplňovat! :)))

První fotky, které je zapotřebí doplnit, jsou candids z 7. září, kdy byla Lea vyfocená se svým přítelem Zandym a Emmou Roberts v New Yorku. :) fotky jsou naprosto boží, holky se totiž očividně moc dobře bavily ♥ nebudu se v tom doplňování zatím nijak moc rozepisovat, kor když jsem se rozepsala v tom, co jsem dělala těch šest týdnů. :D jelikož toho Lea dělala ještě víc, než já, musím přidávat o 106. :)