Červenec 2017

Personal photos update #14

31. července 2017 v 9:49 | Terýý |  Gallery Updates

Krásné pondělí všem! ♥
Po týdnu dovolené jsem zpět v pracovním procesu a věřte mi, opravdu se mi sem nechtělo. Ten budík v 5:50 byl dost nepříjemná věc a myslela jsem si, že ten telefon hodím o zeď :D ale zvládla jsem to, vykopala jsem se a dokonce jsem byla v práci včas :D
Týdenní dovolená s bráchou byla vcelku odpočinková, ale i aktivní, takže jsem nabitá energií a hodlám jí řádně využít! :) jak jste si mohli všimnout, tak na blog jsem čas neměla, byli jsme na výletech, chodili na houby a podobné aktivity, takže se k přidávání dostávám až teď, jelikož včera odjel na 14 dní na tábor, mám teď pre :) do toho mi ve čtvrtek odjíždí i rodiče (sice jen do neděle, ale to stačí), takže si víkend budu užívat nejspíš po svém - doma u počítače a s knížkou :D
V tomto článku najdete aktualizaci fotek ze sociálních sítí, ale nebojte, je jen do minulého týdne, takže další várka fotek přijde brzy :)

Twitter & Instagram » 2017 [19x]

První fotky tu vidíme ještě z New Yorku, kde se Lea samozřejmě potkala s jednou ze svých nejlepších kamarádek a především kadeřnicí - Sarah Potempo! :) druhá žena na fotce je Meredith Baraf, která se očividně postarala o makeup. :) jen vůbec nevím a zatím se neobjevilo, proč se Lea od nich nechala v New Yorku zkrášlit, tak doufejme, že se ještě něco objeví, Lea totiž vypadala božsky! ♥

Další fotky jsou z Hamptons kde byla Lea se svým údajně novým přítelem - Zandy Reichem. :) no a co si budeme povídat, podle mě to návštěvou v Hamptons jen potvrdili, že jsou opravdu spolu, jelikož Lea ve svém instastories zveřejnila fotku z pláže, kde se drží za ruce ♥ já jen doufám a strašně si přeju, aby to tentokrát Lee vyšlo! :)

23. července se Lea opět vrhla do práce! :) jak jistě víte, její nový projekt "The Mayor" se začíná rozjíždět na plné obrátky a tak není divu, že Lea zas začne mít napilno :) tento den se fotil promo shoot pro již zmiňovaný seriál a tak není divu, že Lea i její kolegové byli na sociálních sítích velmi aktivní :) fotek je opravdu několik a jak můžete vidět, Lea dokonce vystřídala dva outfity. A za mě musím říct, že ty modré šaty?! ♥ můj bože! Lea v nich vypadá fantasticky! ♥ o vlasy, makeup atd. se tentokrát postarala Melanie Inglessis, Laura Polko a Daniela Viviana. Z Lei udělali naprostou bohyni ♥ na promo shoot jsem samozřejmě díky těmto fotkám o to víc zvědavá! :) co se týče komentářů u fotek, nebo na fotkách samotných, je vidět, že se na tomto projektu podílí opravdu skvělý kolektiv a že Lea je ze své nové role Valerie nadšená :) tak uvidíme, já jsem na nový seriál už hrozně zvědavá! :)

JULY 18 - Lea and Zandy Reich out in Manhattan

24. července 2017 v 17:00 | Terýý |  Gallery Updates

No a konečně jsem tu s tou nejlepší novinkou, co se snad mohla objevit :))) naše milovaná Lea má nového P Ř Í T E L E ! ♥ ano, čtete dobře... Lea konečně od dvouletého vztahu s Matthewem Paetzem a románkem s Robertem Buckleym má ve svém životě dalšího muže. ♥

Lei nový přítel (sama Lea to sice ještě oficiálně nepotvrdila, ale fotky, které vidíte v tomto článku mluví za vše) se jmenuje Zandy Reich. Zandy je údajně Lei dlouholetý kamarád. Je to prezident společnosti s oblečením AYR (All Year Round), také má vystudovaný bakalářský titul z unverzity v Pensylvánii. Také byl vedoucím obchodní stategie a vývoje ve firmě Theory. S Leou se znají roky, ale až teď to přerostlo v něco romantičtějšího a tak začali randit. :)

Leu vidíme ve stejném outfitu jako na předchozích candids a Zandy má na sobě dlouhé šedivé kalhoty, které má dole ohrnuté u kotníků, jak je to tento rok in :) pohodlnné tenisky a modré tričko s dlouhým rukávem - no, vypadá skvěle! :) a co vám budu povídat, velmi mě překvapila Zandyho výška. Přeci jen měla Lea vždy o dost větší partnery a Zandy není žádný čahoun, ale to přeci vůbec nevadí! :) mě obzvlášť, protože se mi oba dva vejdou do úvodky a ne jen jejich hlavy, juchuu :D

Co říkáte vy na Lei nového partnera? :)


JULY 18 - Lea with Blake Daniel in Manhattan

24. července 2017 v 15:10 | Terýý |  Gallery Updates

Tady máme fotky (první, podotýkám, ale nebudu předbíhat :) ) z 18. července. :) jak vidíte v předchozím článku, Lea se vydala do New Yorku a tak není divu, že jí tam po nějakém čase zaznamenali i fotografové :) na fotografiích z horkého New Yorku vidíme Leu s jejím dlouholetým kamarádem Blakem Danielem. :) byl s Leou například i na natáčení Glee v New Yorku, když tam byli New Directions na tzv. nationals (no, ti co sledovali Glee, ví přesně co myslím) :) tenkrát načapali fotografové Blaka s Leou když na sobě měla outfit na scénu u Tiffanyho a na Broadwayi. Blake na twitteru sdílel vtipnou fotku, jelikož z obou těchto případů vznikla nějaká fotka, kde Blake nemá úplně přirozený oblíčej a bohužel ho paparazzi zachytili v nějakém vtipném "ksichtíku" :D ale co se týče Lei, tak vidíme, že se s Blakem skvěle bavila :) Lea si do horkého New Yorku vzala krásné černé šaty, černou crossbody kabelku a obyčejné černé žabky :) také s nezapomněla udělat klasický bobík a vzít si k tomu sluneční brýle :) vypadala fantasticky, co si budeme povídat :)


Personal photos update #13

24. července 2017 v 11:58 | Terýý |  Gallery Updates

Opět jsem se delší dobu vyprdla na přidání fotek ze sociálních sítí, tak tady jsou ty, co mi za poslední asi dva/tři týdny utekly :)

Twitter & Instagram » 2017 [16x]

První dvě fotky jsou ze 4. července, tedy Dne nezávislosti. Pro američany dle mého názoru ten největší svátek a také si ho pořádně užívají a oslavují. :) Lea tento rok slavila - podržte se - s ASHLEY TISDALE! ♥ ♥ ♥ já když viděla, že je Lea s Ashley, málem jsem pukla radostí! :) ta fotka, kde je Lea s Ash fenečkou Maui a píše tam, že "jí nikdy nedostane zpět", no to je naprosto nej-lep-ší ♥ na druhé fotce pak vidíme Tonyu Brewer, make-up artistku, která s holkama slavila také. No a jak vidíte, holky si v tento den také udělaly takovou malou "pyžamovou párty". Naprosto boží! :)

Druhé fotky jsou z víkendu 8. a 9. července, kdy byla Lea se svou nejlepší kamarádkou - Stephanie Lewinson. ♥ Stephanie měla totiž narozeniny a holky to takto spolu oslavily ♥ všechny fotky jsou naprosto boží! :) oslava byla v Santa Barbaře v Kalifornii a co vám budu povídat, ta první fotka? To by mě vůbec nenapadlo, že je v takové čtvrti v Los Angeles! Nádherná příroda a ten výhled ♥ na dvou posledních fotkách vidíme samotnou Leu, kde má zas takové světlejší vlasy. Že by si tam holky udělaly nějaký svůj "spa day" a Lea u toho opět zesvětlovala své hnědé vlásky? :) toť otázka :)

Další fotka je z 12. července - z toho dne máte candids zde. :) no a jak vidíte, Lea nebyla jen na nákupu, ale byla si také zacvičit a to s Elsou Marií Collins v ShapeHouse v Santa Monice. :) moc tedy nechápu, proč holky mají ty příšerné (pardon, nesnáším oranžovou :D obzvlášť takhle sytou :D) mikiny :D ale tak, jestli jim jsou pohodlné a jen v nich cvičily, ok, to bych nějak kousla :D Lea na té fotce vypadá fantasticky a to na sobě nemá absolutně žádný makeup ♥

V období, kdy jsem nepřidávala fotky ze sociálních sítí bylo také jedno pro Leu velmi významné výročí... velmi smutné, avšak si ho pravidelně každý rok připomíná... 13. července to byly už 4 roky, co tragicky zemřel Lei tehdejší přítel a dle mého názoru láska jejího života, Cory Monteith. ♥ Lea zveřejnila fotky dvě, jednu na instagram, jednu na twitter. Můžeme vidět, že Lea si na sebe při focení s jejich společnou fotkou vzala Coryho bundu ze seriálu Glee, kde ztvárnil postavu Finna Hudsona, kde se s Leou seznámili a kde ta jejich láska začala. ♥ já samotná si každý rok Coryho "výročí" připomínám a nikdy mi to nepřestane být líto. Jen si představte, jaké by to bylo, kdyby spolu naše Monchele stále byla... dle mého názoru už bychom mohli Leu označovat buďto za budoucí paní, nebo už dokonce i paní :) ale to jsou už jen představy... k fotkám Lea napsalal nádherný popisek, který nebudu ani překládat:

Hard to believe it's been 4 years… We miss you C… love you more ♥

A poslední dvě fotky už jsou z 16. července, kdy Lea dorazila do svého rodného New Yorku. :) nejspíš letěla s Jonathanem, který za ní přiletěl do Los Angeles a fotky ze dne, kdy mu Lea chystala večeři najdete zde :) jsem opravdu moc zvědavá, co bude Lea v New Yorku dělat a jestli z toho budeme mít zas zásobu fotek :)

Lea will be at PaleyFest Fall TV Previews 2017

24. července 2017 v 9:43 | Terýý |  News&Info
Tato informace je sice známá už delší dobu, ale co kdyby náhodou jste jí nezaregistrovali a o Lee přeci musíte vědět vše! :)

9. září se Lea zúčastní PaleyFestu, který je věnovaný představením podzimních novinek, které nás v televizi čekají. Díky Lei novému projekti "The Mayor" tam nebude chybět! :)

Lei nový seriál "The Mayor" bude mít svůj panel 9. září od 14.00. Jsem opravdu zvědavá, co se na panelu bude řešit a jaké nové informace o seriálu vyplavou na povrch :)

Kromě Lei se na panelu objeví i její nový herečtí kolegové ze seriálu, jako např. Brandon Micheal Hall, Yvette Nicole Brown, Bernard David Jones a Marcel Spears.

Na tuhle Lei akci se už moc těším a jsem obrovsky zvědavá, jaký bude mít outfit! :)

JULY 13 - Lea leaving Whole Foods

24. července 2017 v 7:33 | Terýý |  Gallery Updates

Krásné pondělní ráno vám všem! :) jsem ostuda, že jsem to tu teď týden zanedbávala, ale přiznám se, že jsem toho měla v práci moc, protože mám tenhle týden dovolenou, hurá! :))) nikam neodjíždím, budu doma, případně nějaké výlety, ale hlavně, jsem celý týden s bráškou, abych si ho taky trochu užila, tak případnou neaktivitu omluvte, jsem vytížená tím ho nějak zabavit. :D ale pokud to bude jako dnes, že nebudu moct od půl 6 spát a on bude v půl 8 ještě spát, budu mít docela čas i pro sebe :D ale teď už pojďme k Lee :)

Ta byla viděna 13. července jak opouští svůj oblíbený obchod Whole Foods. :) byla tam nakoupit nejspíš čerstvou zeleninu a ovoce, jelikož k ní ten den na večeři přijel jeden speciální host - její nejlepší přítel Jonathan Groff! ♥ ♥ já měla takovou radost, když Lea ukázala na instagramu, pro koho tu večeři vaří, po tom, co nám z ní ukázala prakticky všechno, co bude podávat. :) fotky si můžete samozřejmě prohlédnout v galerii ze sociálních sítí. Ale pojďme zpět k candids - vidíme Leu v nádherných letních vzdušných šatičkách a vypadá fa-mó-zně! ♥ hrozně se mi líbí ty bílé žabky, co Lea má již po několikráté, jsou hrozně zajímavé. No a nesmí chybět bobík a sluneční brýle :) taky vidíme, že Lea s někým po cestě k autu telefonovala, tak nejspíš líčila Jonathanovi, že už má nakoupeno a beží domů vařit ♥

Candids » 2017 » JULY 13 - Lea leaving Whole Foods [14x]

Twitter & Instagram » 2017 [10x]

JULY 12 - Lea shopping in Los Angeles

17. července 2017 v 23:20 | Terýý |  Gallery Updates

Krásné pondělí všem. :) mám pro Vás připravených dost článků, jen nějak nestíhám je psát a publikovat. O minulém víkendu se mi vrátili domů rodiče s bráchou z dovolené a tak jsem si je užívala, než mi zas začali pít krev :D jojojojo, říkáte si, ať se odstěhuju, jasně... jenže, no... mě u maminky vlastně nic nechybí :D a i když mi pijou krev, tak se holt zavřu do svýho pokoje, pustím si film, čtu si knížku a co je za dvěřma mýho pokoje je mi fuk :D prostě dokud můžu, mamahotel neopustím. I když už jsem "bydlela" jinde (jednoduše jsem nějak začala mít víc věcí u přítele, tak jsem se domů vracela tak jednou týdně jim říct, že žiju :D), doma je prostě doma :) ♥
No ale pojďme k Lee.. ta byla 12. července nakupovat někde po Los Angeles a fotografové jí u toho opět nedali pokoj. :) no ale udělala mi obří radost! :) zaprvé - neměla na sobě nic černého!!! Třikrát hurá! ♥ no a v druhé řadě vidíme, jak se zase krásně (i na ty otravné fotografy) usmívala :) ♥ ten její úsměv, to je prostě něco :) Lea měla letní šatky s rozparkama a na tenkých ramínkách a jak si někteří z vás možná všimnou, byla bez podprsenky, opět. Už nemá smysl tu psát, jak jí to ve 30ti závidím, že? :D dále měla svou teď oblíbenou bílou kabelku a obyčejné žabky :) a jako vždy na klasiku - bobík a sluneční brýle :) bez toho už to tak nějak není Lea mi přijde :D

Candids » 2017 » JULY 12 - Lea shopping in Los Angeles [25x]

Candids from JULY 10

15. července 2017 v 16:24 | Terýý |  Gallery Updates

V tomto článku pro vás mám rovnou čtyři sety fotek. Fotografové teď v posledních dnech za Leou pálí všude, kde jen to jde a tak máme přísun opravdu spousty fotek. :)

Na prvních fotkách vidíme Leu, jak odchází z domu své kamarádky/kamaráda a to ve skvělé náladě. :) Leu můžeme vidět v krásných letních šatičkách, které na sobě má na všech fotografiích z tohoto dne. Doplnila je krásnou bílou kabelkou a pro mě tím nejzajímavějším na outfitu jsou ty žabky (pantoflíčky). Ty jsou naprosto, ale naprosto dokonalé! Lea má také výjimečně culík a ne bobík, a musím říct, že po dlouhé době je to příjená změna a Lea vypadá v culíku hrozně roztomile. :)


Na druhých fotkách vidíme Leu, jak si zašla do svého oblíbeného M Café v Hollywoodu pro nějaké dobroty :) na těchto fotografiích Lea dokonce na fotografy mává, což se moc u celebrit nestává, že by na otravné fotografy ještě mávali, ale naše Lea je sluníčko a tak proč by jim nezamávala, že. Když jí nějak zásadně nebrání v cestě, proč ne :) my díky tomu máme pak krásné fotky, jako jsou tyto :)


Další fotky jsou z benzínové pumpy, kam Lea zajela se svým černým miláčkem (rozumějte se svým Range Roverem :D), taky potřeboval tzv. napapat. :D musím říct, že jsem ráda, že Lea pořád jezdí v Range Roveru. Všichni, kdo Leu sledujete delší dobu, tak víte, že Leu naučil v tomto autě jezdit její bývalý zesnulý přítel Cory Monteith. :) on sám totiž jednoho Range Rovera měl a Lea v něm po smrti Coryho dále jezdila, poté si však pořídila tento novější model. Já sama mám ráda velká auta, přijdu si v nich bezpečněji a je z nich líp vidět. :) proto jsem taky jedno takové měla, a musím vám říct, že sednout si z takhle velkého auta potom do menšího, byl velký nezvyk :D


A jako poslední fotky tu mám Leu, když odcházela z nákupu ve Whole Foods. :) a ty jsou tedy za mě nejhezčí z těchto čtyřech setů fotek. :) Lea se na fotkách krásně směje, opět fotografům mává (z těchto fotek je i úvodka) a vypadá prostě hrozně odpočatě a spokojeně :) Lea si očividně nakoupila své oblíbené a samozřejmě zdravé dobrůtky :)

Candids » 2017 » JULY 10 - Lea leaving Whole Foods [22x]

JULY 06 - Lea leaving Whole Foods

13. července 2017 v 7:34 | Terýý |  Gallery Updates

Co vám budu povídat, poslední dobou se s fotkama s Leou docela roztrhl pytel. :) skoro každý den se nějaké objevují a tak máme alespoň my, fanoušci, přísun fotek a já mám alespoň o čem psát. :) i když jsem se teď opět pustila do doplňování galerie. Chybí mi tam toho opravdu mraky a i když fotky z předchozích let si stejně nikdy nikdo neprohlídne, chci mít jednou ale ten pocit, že tu galerii budu mít celou doplňenou. :) ale pojďme k Lee... ta byla 6. července na nákupu ve Whole Foods a paparazzi jí vyfotili, když z nákupu odcházela. :) jak vidíme, byla to opět klasická Lea - černé tričko, výjimečně teda bílé kraťásky, bílou kabelku a černé pantofle. Samozřejmě vlasy v bobíku a sluneční brýle :) Lea s někým telefonovala a tak roztomile se u toho usmívala! :) jsem moc ráda, že se sice objevují alespoň candids fotky, ale už by Lea taky mohla zavítat na nějakou tu akci, co? :)

Candids » 2017 » JULY 06 - Lea leaving Whole Foods [35x]

Personal photos update #12

12. července 2017 v 20:10 | Terýý |  Gallery Updates

Krásnou středu vám všem :)
Doufám, že si užíváte druhý týden prázdnin jak jen to jde. :) já si moc neužívám, ležím doma a snažím se porazit jakousi virózu/chřipku, co se o mě pokouší. Ale beru to pozitivně, jelikož celé dny ležím v posteli, tak u toho alespoň čtu knížky, kterých mám nakoupených do zásoby ještě asi pět a dalších asi 12 jich mám napsaných na svém seznamu, které si chci koupit. :D tak doufám, že do konce letošního roku jich většinu koupím a přečtu. Jestli je něco, za co mi není líto utrácet peníze, tak jsou to knížky :)
Ale pojďme k Lee... už jsem si tu chystala tu spoustu článků, co se objevilo a v tu chvíli mi došlo, že jsem vlastně ještě nedopřidala poslední Lei osobní fotky z dovolené na Havaji :D tak je tu pro vás mám teď :) většina jich je jako vždy naprosto božích, hlavně se mi líbí ta, kde Lea stojí v moři, ta je prostě skvělá! :)

Twitter & Instagram » 2017 [10x]