Leden 2017

Personal photos update #3

22. ledna 2017 v 10:54 | Terýý |  Gallery Updates

Krásné nedělní dopoledne všem! :) chtěla jsem vám přidat nějaký článek už včera, ale nějak mi nevyšel čas, tak to jdu dnes napravit :) o Lee se stále nic moc nového neobjevuje, trénování na její vystoupení jí zrovna teď plně zaměstnává :) takže pro vás zas mám jenom update osobních fotek ze sociálních sítí :) a co si budeme povídat, už ZÍTRA je na programu první z Lei vystoupení a já se neskutečně těším! Jsem zvědavá, co bude sdílet sama Lea a co budou sdílet fanoušci, kteří na koncertě budou :) co se týče fotek, které Lea přidává na instagram či twitter v posledních dnech, tak si můžete všimnout, že povětšinou to jsou fotografie z Lei soukromého archivu. Mě osobně se nejvíc líbí ta fotka, kterou jsem použila do úvodky - fotka pochází z roku 1987 z Bronxu a vidíme na ní maličkatou rozkošnou Leu s její babičkou :) Lea má na té fotce naprosto dokonalé a obrovské oči :) hned v závěsu je ta fotka, kde se Lea objímá s Jonathanem, ta je taky božská! Která se nejvíc líbí vám? :)

Twitter & Instagram » 2017 [9x]


Ještě tu mám jeden update fotek a to z akce z loňského roku :) fotky jsou pouze čtyři, takže pro ně nebudu dělat samotný článek, ale přidám je jen sem pod osobní fotky :) fotky jsou z akce, která se konala 14. srpna 2016 a Lea na nich vypadá božsky! :) hrozně se mi líbí její outfit! Celkově na mě ty fotky působí hrozně příjemným dojmem, takže si můžete být jistí, že je někdy použiju do ankety, kterou chystám rozjet během pár dalších dní, konečně :)Personal photos update #2

18. ledna 2017 v 21:44 | Terýý |  Gallery Updates

Zdravím! :) o Lee se teď bohužel moc novinky neobjevují, což je pochopitelné, protože je zavřená ve studiu a zkouší na své vystoupení, jelikož první uvidíme už za 5 dní!!!! Strašně se těším na fotky a videa z vystoupení, co vy? :) no ale nebudu předbíhat - dnes mám trošku jinou strukturu článku :) vyjádřím se k určitým sekcím fotek zvlášť totiž :)

Jako první tu vidíte tři fotky, které na sebe nějak nenavazují, ale nemají ty dvě zbylá témata, jako další fotky :) na první vidíme Leu s její kamarádkou, se kterou se viděly po dlouhé době a tak nemohly samozřejmě dělat nic jiného, než jít na pořádný "hike" :) druhou fotku zveřejnila Lea sice před pár dny, ale je už pořízená dříve a to ještě při Lei poslední návštěvě New Yorku, kde fotí své tzv. bed series :) no a poslední třetí fotka, jak všichni vidíme, je z minulého (možná už předminulého? Ty víkendy se mi nějak vždycky spletou dohromady :D) víkendu, kdy byla Lea na "hikingu" pro změnu se Sarah a jelikož jsem z toho dne už sdílela pár fotek, zde je další. Jsem neskutečně ráda, že se s námi o ní Lea podělila, protože je na ní zase naprosto božská že jo :)

Twitter & Instagram » 2017 [13x]


Další série fotek jsou fotky něco jako "behind the scenes" a to při focení pro magazín InStyle, kde je Lea se svou dvorní stylistkou co se týče vlasů, Sarah Potempo :) fotky jsou sdílené ze sociálních sítí, proto je dávám sem do složky a ne do nějaké samotné k photoshootu. Jak můžeme vidět, holky si to užívaly a vypadají spolu báječně :) jsem ráda, že spolu spolupracují, někde jsem četla, že už je to 10 let, což je sakra dlouhá doba :)


A poslední "série" fotek je z příprav na Lei vystoupení, která nás čekají během následujících pár dnů! :) já jsem hrozně zvědavá, co si na nás, fanoušky, Lea připravila :) doufám, že budou nějaká videa a fotky, abychom to mohli vidět i my, co jsme třeba v Evropě a neměli jsme úplně šanci se tam dostat :D


JANUARY 12 - Kohl's Motivation Market

16. ledna 2017 v 16:43 | Terýý |  Gallery Updates

12. ledna se Lea zúčastnila další akce, kde šlo o cvičení :) co jsem tak někde našla v různých článcích, tak Lea by měla být wellness ambasadorem právě pro Kohl's a proto se také této akce s názvem Healthy Living zúčastnila :) jak všichni víme, Lea od doby, co odešel Cory, tak dejme tomu půl roku na to Lea začala chodit na pořádný "hiking" a o dost víc cvičit, než kdy dřív. Prostě chce mít své tělo zdravé, stejně jako mysl :) Lee se její dřina odráží na její krásné postavě, kterou má opravdu ukázkovou! :) z této akce se objevilo i vcelku dost fotek na sociálních sítích, jak můžete vidět v druhém setu fotek :) těch sice celkově není moc, ale lepší nějaké, než žádné :) Lea vypadala božsky, hrozně se mi líbí to šedivé tričko Nike co má na sobě, má velice zajímavá ramínka a střih zad :) můžeme vidět, že Lea byla i lehce, ale moc hezky namalovaná a ty vlasy zase? No můj bože :) ta ofinka jí moc sluší, jak jí má Lea ostříhanou po delší době, je v ní hrozně roztomilá :) také můžeme na fotkách vidět že Lea je hodně pružná, což jí závidím, já tohle udělala tak před 10 lety naposledy, ale udělat to teď? Loupne mi v zádech, rupnou kyčle a převážím se, protože nemám absolutně žádnou stabilitu :D

Public Appearances » 2017 » JANUARY 12 - Kohl's Motivation Market [12x]


Twitter & Instagram » 2017 [5x]


JANUARY 11 - Lea leaving Craig’s Restaurant in West Hollywood

16. ledna 2017 v 14:28 | Terýý |  Gallery Updates

Další novinkou jsou opět candids fotky, tentokrát z 11. ledna, kdy fotografové vyfotili Leu, když odcházela z Craig's restaurace v Hollywoodu. Lea tam byla na oslavě své kamarádky Nikki Erwin, která prodává kabelky pod značkou Donatienne :) holky si předpokládám večeři užily, vypadají moc spokojeně! :) Lea byla sice oblečená celá v černé, ale jí ta barva prostě sluší, vypadá v ní hrozně sexy. Hlavně se mi líbí ta její vyteplená koženka, vypadá božsky, taky bych takovou potřebovala :D Lea byla i nádherně nalíčená, takže za mě naprosto zasloužená jednička s hvězdičkou :)Twitter & Instagram » 2017 [1x]


Lea's big announcement for 2017 - An Intimate Evening with Lea Michele

16. ledna 2017 v 9:00 | Terýý |  News&Info

A teď už přicházím s jednou pro mě a další fanoušky Lei obrovskou informací :))))

Lea bude mít tři takové "koncerty" a to už teď v lednu! :) První se uskuteční 23. ledna v Hotel Cafe v Los Angeles, druhý 26. ledna v Appel Theatre v New Yorku a 30. ledna opět v Los Angeles, ale tentokrát v Broad Theater.

Lea fotku s daty a místy svých koncertů zveřejnila na svém instagramu se strašně krásným popiskem: "Moji úžasní fanoušci tu pro mě vždy byli. Inspirujete mě. Stojíte při mě, povzbuzujete mě a zvedáte mě. Při přípravě mého nadcházejícího alba chci, aby jste věděli, jak důležití pro mě jste. Tyto show jsou "sneak peeks" pro mé nové album, také písničky z Louder... a možná i něco z Glee... a já chci tyto intimní večery sdílet na dvou místech. V mém současném domově, Los Angeles a v mém původním domově, New Yorku a to hlavně s vámi. Běžte na mé webové stránky pro všechny informace o tom, jak získat vstupenky a jaká je tvá šance na získání lístků před tím, než půjdou do regulérního prodeje."

Mě upřímně se ten vzkaz u té fotky hrozně líbí a vím, že ho Lea myslí vážně. Od doby, co zemřel Cory jsou fanoušci to, co je jejím pohánějícím motorem, dle mého názoru. Ačkoli měla vztah s Matthewem, který jí byl podporou na různých akcích a byl jejím partnerem skoro dva roky, stejně podle mě Lea své fanoušky opravdu miluje a udělala by pro nás spoustu věcí jen proto, abychom byli spokojení a měli její práci a tvorbu ještě raději :)

Lístky šly do prodeje tento pátek, tedy 13. ledna a víte co? Byly během několika hodin V Y P R O D A N É!
Jsem za to neskutečně ráda, že Lea vidí, jakou tím svým fanouškům udělala radost a upřímně jsem opravdu na tuto show zvědavá! :)

Twitter & Instagram » 2017 [3x]2017 Golden Globes After Parties

15. ledna 2017 v 20:48 | Terýý |  Gallery Updates

Po pár dnech vás opět zdravím :) tenhle článek jsem chtěla přidat o dost dřív, ale bohužel jsem neměla úplně čas, především mám i jiné koníčky, než jen blog a hlavně mi přestalo v práci fungovat nahrávání fotek do galerie, takže pro vás případně nemůžu něco připravit ani tam, když se najde trochu čas :D
Každopádně v tomto článku najdete fotky z after party's, kterých se Lea zúčastnila po udílení Zlatých Glóbů :) Lea už se nějaký ten rok neukazuje na samotném ceremoniálu, ale na post-party za posledních pár let nechyběla :) jako první se zúčastnila after-party, kterou pořádali Warner Bros. Pictures společně s InStyle. Z těch fotek mám neskutečnou radost! Zaprvé - Lea na nich vypadá báječně! Zadruhé - můžeme ji vidět na pár fotkách také s dalšími celebritami! Hodně fotek je jak můžete vidět i ze sociálních sítí, ale i oficiální fotografové nám Leu vyfotili a to hned s mými dvěma oblíbenkyněmi - Jules Hough a Ninou Dobrev! :) dále můžeme na fotkách s Leou vidět například Sophii Bush, Leighton Meester, nebo také selfíčko, kde je hned několik celebrit včetně naší Lei a fotí ho bratr Jules, Derek Hough :) no co vám budu povídat, ty fotky mě opravdu potěšily! :) Lea si na tuto akci oblékla šaty Emanuel Ungaro a šperky od Harryho Winstona. Vlasy má Lea klasicky od Sarah Potempo a musím říct, že vypadala úžasně! Líbí se mi, že Lea nemá žádný složitý účes, ale jen tak volně a krásně udělané obyčejné vlasy a opět můžeme vdět její ofinku :) za mě dávám Lee za její look jedničku :) druhá akce, kde se Lea také objevila, ale je z ní jen pár fotek pořádala televize FOX. Lea svůj look neměnila, což je docea pochopitelné :)

Twitter & Instagram » 2017 [12x]


Personal photos update #1

12. ledna 2017 v 14:50 | Terýý |  Gallery Updates

V tomto článku najdete další fotky ze sociálních sítí které Lea, nebo někdo z jejího okolí a především s ní postnul a díky tomu tak my zas vidíme trochu častěji Leu a její program :) ale pěkně popořádku.. na první fotce vidíme to Lei velké oznámení, že nám v dalších několika dnes oznámí spoustu novinek. U toho se nebudu zdržovat, jelikož jsem slimák a ty novinky už jsou venku, napíšu o tom samotný článek :D na druhé fotce vidíme Lei nohy po prvním workoutu v roce 2017 :) na třetí fotce vidíme Leu u kadeřnice, čtvrtá a pátá fotka je ze 7. ledna, kdy byla Lea cvičit a candids z tohoto dne jsou v předchozím článku :) šestá fotka byla od Lei takové navnazní a zároveň potvrzení, že jí i letos opět uvidíme na párty po udílení Zlatých glóbů :) a konečně má oblíbená série fotek!! Lea si užila holčičí víkend se Sarah a holky si spolu samozřejmě vyrazily i do přírody na pořádný "hike" a ty fotky, co vznikly? Pardon, já jsem z nich úplně odvařená! :) nejenom, že ta božská kompozice tý přírody je krásná sama o sobě, ale když se do toho ještě přidá Lea? To je něco! :) všechny fotky jsou skvělé, ale za mě vévodí ta použitá v úvodce, na které je Lea se Sarah naprosto k sežrání! :)

Twitter & Instagram » 2017 [11x]


JANUARY 07 - Lea and Cara Santana out in West Hollywood

12. ledna 2017 v 10:24 | Terýý |  Gallery Updates

Další fotky se hlásí o svou pozornosti :) tentokrát ze 7. ledna, kdy si Lea byla zacvičit s Carou Santanou (fotky co nevidět ze sociálních sítí, nebojte) a potom se holky šly asi ještě projít, nebo něco vyřídit, tak je u toho fotografové nezapomněli zvěčnit :) holky na sobě mají jednoduché sportovní outfity, ještě aby ne, kor když si ty legínky se svýma postavama můžou dovolit nosit i takhle, že :D líbí se mi, jak Lea nosí kšiltovky. Podle mě je většina holek nosí jen kšiltem dozadu, protože je to in, a to ať už celebrity, nebo mé normální vrstevnice. Já čepici kšiltem dozadu nosím odmalička, protože jsem to viděla u svýho bráchy, kterej jezdil na skejtu a byl hrozně tvrdej (znáte to, byl pro mě fakt vzor :D), samozřejmě jsem chtěla být jako on a nějak mi ta trochu klučičí duše zůstala i dodnes :D u Lei se mi ale hrozně kšiltovky líbí, obzvlášť když je ještě doplní třeba slunečníma brýlema, nejvíc asi pilotkama :)JANUARY 06 - Lea and Emma Roberts shopping at Barneys New York

11. ledna 2017 v 19:52 | Terýý |  Gallery Updates

Krásnou středu všem! :) po kratší odmlce jsem tu zas v plné síle a dnes mě čeká spousta článků, ale přednastavím některé i na zítra, aby se to tu aktualizovalo postupně :) přeci jen mám ještě spoustu věcí na práci (v překladu: potřebuju se koukat na Grey's Anatomy :D), měla bych třeba uklízet, ale nemyslím si, že to dnes vyjde. Zase :D
No ale pojďme k Lee.. ta byla 6. ledna s Emmou Roberts, opět, a holky si zašly na nákupy, opět :D ne, že bych si taky nezašla na nákupy do Barney's :D vcelku mě překvapilo, že obě holky jsou zase celé v černém - tentokrát jediné, co má jinou barvu je Emmy kabelka. Ale mě osobně to vůbec nevadí, jelikož sama taky miluju černou barvu a že bych extra nosila něco jiného se říct nedá :D Lea měla vysoké kozačky, černé kalhoty s vysokým pasem, rolák a přes ramena hozený kabát, což mě přivádí na myšlenku, že asi ani v LA nemají úplně tropy. Rozhodně ale mají tepleji než my, což jim upřímně závidím :D na několika fotkách můžeme vidět, jak se holky loučí a objímají se u toho, to mi přijde hrozně rozkošné :) jsem ráda, že má Lea díky SQ takovéhle skvělé kamarádky :)JANUARY 05 - Lea and Emma Roberts out shopping

8. ledna 2017 v 12:24 | Terýý |  Gallery Updates

Z 5. ledna tu pro vás mám další candids fotky. Na těch vidíme Leu s Emmou Roberts, jak si společně zašly na nákupy. Obě dvě byly na rozloučení s Carrie a Debbie, tudíž proto jsou holky obě dvě v černé a mají ty sluneční brýle, ale na pár fotkách můžeme u Lei vidět i úsměv, z čehož já mám osobně radost :) Lea měla hrozně zajímavý účes a jak můžeme vidět, tak má zas ofinku :) Emma oproti Lee vypadá jak albín, nemyslíte? :D Lea je vcelku dost opálená a vypadá to opravdu vtipně :D snad si holky díky těm nákupům aspoň trošku zlepšily náladu. A málem bych zapomněla - hrozně se mi líbí ta Lei kabelka :)