Říjen 2016

InStyle Magazine

8. října 2016 v 1:57 | Terýý |  Magazines

Konečně se dostávám k téhle parádní novince :) můžu říct, že teď budu mít na blog víc času a tak jsem se rozhodla spoustu věcí doplnit, třeba zas chvíli galerii, ale i tady na blogu :) ale to až jindy :)
Teď se dostávám k tomu, že Lea nafotila další shoot (letos od prázdnin Lea fotí jeden shoot za druhým mi přijde a jsem za to neskutečně ráda ♥). Tentokrát pro časopis InStyle a to tak, že byla rovnou na obálce! ♥ a nejenom to. Lea také časopisu InStyle odhalila svůj nádherný dům, o kterém je vlastně článek. Jelikož jsem se pro vás rozhodla článek přeložit, tak ho tu do pár dnů čekejte :) shoot s Leou, který pro tento časopis vzniknul se mi hrozně líbí! Je takový netradiční a to právě díky tomu, že je focen u Lei doma, kde je to překrásné! ♥ a to si pro změnu můžete prohlédnout ve scanech ze samotného magazínu, které v galerii najdete také :) a samozřejmě nesmí chybět fotky ze sociálních sítí, které přidala Lea nebo samotný časopis InStyle na svém instagramovém účtu :) více se tu o této novince asi rozepisovat ani nebudu, protože se vše podstatné dozvíte v přeloženém článku :) takže - co říkáte na tento Lei shoot? :)

Photoshoots » 2016 » InStyle [4x]


Magazine Scans » 2016 » InStyle - Home & Design 2016 [11x]


Twitter & Instagram » 2016 [5x]


SEPTEMBER 26 - The Late Late Show with James Corden

4. října 2016 v 15:36 | Terýý |  TV Appearances

No a máme tu poslední talk show které se Lea 26. září zúčastnila :) tentokrát je to The Late Late Show with James Corden, kterou možná nezná každý, ale Carpool Karaoke už určitě ano :) já obecně mám Jamese Cordena hrozně ráda, jeho show je skvělá, o carpoolech nemluvím :) naše Lea byla v samotné Late Late show už podruhé (myslím) a vypadala naprosto božsky. Na sobě měla krásné šaty Michael Kors s dlohým rukávem a vypadala skvěle. Hlavně ta její postava ♥ to je něco neskutečného, co se sebou za poslední roky udělala. :) opět jsem vám našla video na YouTube ze samotné show kde Lea mluví o tom, zda je "Scream Queen killer" nebo ne a dál vypráví do show SQ :) Lea potvrdila, že herci už mezi sebou ví, kdo je "SQ killer" a že si Lea nemyslí, že by to byla ona. Jsem opravdu zvědavá, jak to dopadne nakonec :) hrozně se mi líbí, jak na začátku říká James, že milujeme tuhle show (my, jako fanoušci) a Lea má tak zlatý úsměv potom :) je vidět, že jí to dělá radost, že Scream Queens je oblíbený seriál :) společně s Leou byl v show také Norm Macdonald, kterého můžeme vidět v úvodní fotce a ve videu se také zapojuje do rozhovoru o SQ, což mi přijde hrozně vtipné :) na pár fotek se můžete podívat v galerii, povětšinou opět spíše ze sociálních sítí :)Twitter & Instagram » 2016 [9x]SEPTEMBER 26 - Chelsea

4. října 2016 v 9:10 | Terýý |  TV Appearances

26. září měla Lea co se týče public vystoupení velmi ale velmi napilno :) Ellen byla sice předtočená, ale pro změnu se toho 26. vysílala :) no a 26. září se natáčela také show Chelsea, jak jsem vám sem již psala, že se tam Lea objeví :) no a heleďme se! Je teda podle mě škoda, že se objevila jen jedna pořádná fotka, protože Lea vypadala hrozně skvěle, ale co už naděláme, no :) byla hodně aktivní na snapchatu a instastories, takže vy, co jí sledujete jste to všechno viděli :) a vy, kteří ne, tak jsem vám dala i fotky ze sociálních sítí sem do článku :) pak tu také můžete najít video ze samotné show, kde Chelsea mluví opět o tématu Lei "naked cover" magazínu Women's Health.
Musím říct - že ti psíci, co tam Chelsea má - o můj bože! ♥ ti jsou tak krásní! Takový chlupatý kuličky na pomazlení úplně.
Taky musím zmínit to, když Lea mluví o tom, že byla nahá na Broadwayi. To, jak jí rádoby "zaaplaudují" přítomní v sále mi přijde úžasné. Oceňují to, co pro svou roli a především pro svůj herecký posun udělala. Upřímně - dokázali by jste se svlíknout v divadle? Já mám problém s veřejnými bazény, natož v divadle na prknech! :D zbytek jsem zatím bohužel neviděla, i když už řeším, že si koupím účet na Netflixu, protože tam ty show mám ráda a hlavně - od listopadu tam budou Gilmorova děvčata, který bezmezně miluju, takže... :D no uvidíme :D dávám vám sem i alespoň krátké video ze show, co jsem našla na YouTube :) jsem zvědavá, co na tuhle show budete říkat :)

TV Appearance » 2016 » SEPTEMBER 26 - Chelsea [2x]


Twitter & Instagram » 2016 [3x]Layout 04

3. října 2016 v 22:57 | Terýý |  Past Layouts
Claire* / spokojenost: 200% / od 3. 10. 2016 - do ???

A je to tu! Nový krásný layout od mé milované a dvorní grafičky Claire* ♥ řeknu vám to úplně upřímně - je nádhernej, strašně se mi líbí! Na layoutu jsou použity dva shooty - jeden z roku 2015 pro Marie Claire a druhý z roku 2016 pro magazín People. Oba dva jsou božský a jsem ráda, že je Claire* takhle pěkně nakombinovala :) layout hraje takovýma podzimníma barvičkama, což se teď krásně k tomu začínajícímu podzimu hodí :) layout jsem změnila po půl roce, protože si na časté změny layoutu prostě nepotrpím, takže čekejte, že i tenhle se tu "ohřeje" pár měsíců :)
Co říkáte vy na nový layout, líbí se vám? :)

SEPTEMBER 26 - The Ellen Degeneres Show

3. října 2016 v 14:12 | Terýý |  TV Appearances

26. září byla Lea opět u Ellen Degeneres v její show :) respektive se tento den díl vysílal. Lea byla naprosto zlatá ♥ oblékla na sebe šaty od Christiana Siriana a lodičky Giuseppe Zanotti. No a co si opět budem povídat, Lea vypadala božsky ♥ na fotkách můžeme vidět, jak má Lea zase hrozně dlouhé vlasy :) očividně si to s Ellen jako vždy užívaly, protože Lea je v show po několikáte a vždycky jsou spolu s Ellen hrozně zlaté ♥
No a teď k tomu, co se v show dělo :) v první řadě Lea potvrdila, že je single, tudíž s Robertem Buckleym to byl opravdu jen rychlý románek :) a tak Ellen začala s Leou hrát hru "Who'd You Rather?". A Ellen nebyla vůbec hodná na Leu :D hned první dvojicí, ze které vybírala (hra je o tom, že jsou vždy dva muži - ženy (v tomto případě samozřejmě muži) a dívka si "vybírá", kterého ze dvou kandidátů by měla radši) byli její herečtí kolegové ze Scream Queens - Taylor Lautner a John Stamos. "Miluji je oba dva, samozřejmě, a jsou báječní. Stamos je na té trochu starší straně, pro mě... a tak půjdu s Taylorem. Ukázal mi (dal mi) hned druhý den břišní tanec a bylo to skvělé!" řekla Lea u tohoto rozhodování :)))
Dál musela Lea volit mezi Nickem Jonasem a Taylorem Lautnerem nebo mezi Princem Harrym a Harry Stylesem a dalšími. Vtipně si povšimněte, že polovina ze zmiňovaných jsou bývalý Taylor Swift :D a pokud chcete vidět, kolik skutečně bývalých přítelů Taylor Ellen v této hře použila, pusťte si video, já se u něj opravdu pobavila :)

TV Appearances » 2016 » SEPTEMBER 26 - The Ellen Degeneres Show [6x]