Červenec 2014

Let's go to the party :)

18. července 2014 v 10:00 | Terýý |  Site&Info
Všechny zdravím :) s novým layoutem a úvodkou mám i chuť do přidávání a tak se snažím co nejdříve vše dohnat a přidávat aktuálně - tudíž doufám, že to stihnu a od srpna už pojedu :) teď mě ale čeká třídenní pauza, protože jedu na kamarádovu oslavu narozenin a budu tam celý víkend :) takže tu bohužel nic "nového" nečekejte, nejdřív v neděli večer, ale spíš myslím, že se k počítači dokopu až v pondělí :)

Doufám, že si užijete víkend jako já :)

1 year after Cory's death

13. července 2014 v 19:39 | Terýý |  News&Info
13. 7. 2013 - v tento den, přesně před rokem odešel náš milovaný Cory Monteith, alias Finn Hudson ze seriálu GLEE a především Lei přítel. Lea Coryho milovala jako nikdo nikoho na světě a hrozně jí Coryho smrt zasáhla. Cory zemřel na smrtelnou dávku alkoholu a drog.

Už je to rok... kdo by tomu uvěřil? Strašně to letí... čas opravdu nejde zastavit. Doufám, že Lea bude s každým přibývajícím dnem od Coryho smrti silnější a silnější :)

Takže RIP Cory ♥ nezapomínáme...


Omluva + info!

7. července 2014 v 9:29 | Terýý |  Site&Info
Zdravím,
za 1) chci se omluvit, jak strašně dlouho jsem se neozvala. V červnu jsem měla spoustu práce kvůli přijímačkám na VŠ, další zařizováni ohledně školy a ještě jsem měla pár pracovních pohovorů..
Za 2) hned 2. července jsem odjela na dovolenou, na které jsem pořád, respektive až do 12. července, což je tato sobota :-) samozřejmě až přijedu se s Vámi podělím o tu nádheru, kde jsem už třetí rok :-)
Bohužel tu nemám počítač, jenom tablet, ze kterého Vám právě píšu, takže tu nemůžu přidávat články, takže vše musím dohnat a napravit až přijedu :-)

Proto mě prosím do soboty omluvte z kontrol a podobných věcí, děkuji :-)