Leden 2014

Informace ohledně budoucího chodu blogu a galerie

5. ledna 2014 v 14:17 | Terýý |  Site&Info
Jak jste si jistě všimli, tak i přes to, že mám galerii na sosugary.com, pracuji na galerii zde na blogu a to z jediného prostého důvodu - až se sosugary rozhodně zas zmenšit počet GB a bude ještě více zohledňovat zobrazení, tak žádná z galerií u českého blogu dále nebude moct pokračovat - a můžeme si za to my sami. Jelikož jediné, na co se podíváme jsou miniatury u článku, ale pak už nerozklikneme to album v té galerii a ty fotky si neproklikáme. Já sama jsem to nedělala u všech fotek, to se přiznávám, ale například takové candids - jak můžete komentovat například outfit, když ho ani pořádně nevidíte? No, ale to je jen můj názor. :) tudíž si myslím, že je na čase přestat bombardovat sosugary, a buďto s tím začít něco dělat a nebo se vrátit ke starým dobrým galeriím na blogu - jako například já.

Proto vlastně píšu tento článek, kde vás seznámím s chodem blogu na následujících pár měsíců. Takže zaprvé - jsem v maturitním ročníku, což znamená, že za nějaké čtyři měsíce budu právě v těchto dnech psát písemný a opravdu nemůžu většinu času který nebudu ve škole trávit na počítači a blogu. Tudíž prosím pochopte, když blog nebude pár dní aktualizovaný. V lednu mě čeká také maturitní ples - spousta chaosu, přípravy, půlnoční překvapení, předtančení, věřte mi, je to opravdu náročné. Snad to budete akceptovat. :)

A teď už k tomu, co jsem chtěla sdělit - na blogu si dodělávám galerii a jelikož Lea má něco přes 80 tisíc fotek, nějaký ten pátek to díky imgboxu a zveřejnění článku tady bude trvat. Ale především nechci, aby se tu staré fotky tloukly s novinkami, proto jsem se rozhodla pro toto řešení: ve středu, pátek a sobotu se zde na blogu budou zveřejňovat staré fotky, ať už candids, akce, photoshooty, fotky z Glee - zkrátka doplňování galerie. Zbylé dny v týdnu tu čekejte aktuální novinky ohledně Lei. :)

Pro ty, kterým se nechce číst článek to shrnu zde:
STŘEDA, PÁTEK, SOBOTA - doplňování galerie, starší fotky - neaktuální články
PONDĚLÍ, ÚTERÝ, ČTVRTEK, NEDĚLE - aktuální fotky, články a informace